nieuws

Nieuwe naam VPB: De Nederlandse Veiligheidsbranche

Geen categorie

Per 1 oktober is De Nederlandse Veiligheidsbranche (NVB) de nieuwe naam van de Vereniging van Particuliere Beveiligingsorganisaties (VPB). De nieuwe naam geeft de bredere ambitie van de vereniging weer 'en doet recht aan de veelzijdige dienstverlening van onze leden: het bieden van integrale veiligheidsoplossingen, fraude-onderzoek, geld- en waardelogistiek'. Tegelijk met de nieuwe naam heeft de […]

Per 1 oktober is De Nederlandse Veiligheidsbranche (NVB) de nieuwe naam van de Vereniging van Particuliere Beveiligingsorganisaties (VPB). De nieuwe naam geeft de bredere ambitie van de vereniging weer 'en doet recht aan de veelzijdige dienstverlening van onze leden: het bieden van integrale veiligheidsoplossingen, fraude-onderzoek, geld- en waardelogistiek'.

Tegelijk met de nieuwe naam heeft de vereniging ook een nieuwe website gelanceerd: http://www.veiligheidsbranche.nl/

Reageer op dit artikel