Investeren in interne vacatureteksten loont
Organisaties zien te weinig toegevoegde waarde in een goede interne vacaturetekst. Onterecht.
Het laatste HR-nieuws
Actueel & juridisch gecheckt
Direct antwoord op je vraag
Het is verboden om iemand te discrimineren op basis van beschermde persoonskenmerken. Aan de andere kant mag je tijdens een sollicitatiegesprek wél alles vragen. Hoe zit dat?
Organisaties zien te weinig toegevoegde waarde in een goede interne vacaturetekst. Onterecht.
Vacature-expert geeft 5 slimme tips die jouw vacatures beter laten scoren tussen miljoenen andere.
Om dat goed te organiseren, moet je als een marketeer naar je organisatie kijken en inspelen op wat de 'klant' wil, vindt HR-directeur Karina Koopman.
Met een vacature-intake leg je het fundament voor een ijzersterke vacaturetekst en het selectieproces.
Personeelskosten bestaan uit meer dan het brutoloon: ook premies, verzekeringen en opleidingskosten tellen mee. Een overzicht.
Verzuimexperts leggen uit wat de begrotingsvoorstellen van het kabinet-Schoof concreet inhouden en geven hun mening.
59% van werkgevers heeft last van arbeidskrapte en dat percentage wordt alleen maar hoger. Wat is de oorzaak? En hoe zorg je er als HR voor dat de business blijft draaien?
Het kabinet kondigde hervormingen aan, maar de veranderingen laten nog even op zich wachten. Wat is de stand van zaken?
Irene Vernie vertelt hoe ze dat bij een relatief nieuw bedrijf in rap tempo doet.
Ervaring is niet alles. Neem iemand zonder ervaring aan, pleit Ingrid van Tienen, directeur bij Ormit Talent.
Hoe zorg je ervoor dat pensioencommunicatie écht aankomt en deelnemers actief betrokken raken?
Waar moeten HR-professionals volgens arbeidsmarktexperts en trendrapporten rekening mee houden?